U našoj školi održana je vježba evakuacije i spašavanja u kojoj su sudjelovali učenici i djelatnici škole, u suradnji sa Stožerom civilne zaštite Općine Karlobag, Crvenim križem Gospić i Područnim uredom civilne zaštite Rijeka Služba civilne zaštite Gospić.

Vježba je simulirala scenarij potresa. Nakon provedene vježbe učenici su imali priliku upoznati se sa djelovanjem žurnih službi te njihovom opremom, gdje su sudjelovali: vatrogasci DVD Karlobag, HGSS Gospić, Zavod za hitnu medicinu, Policijska postaja Karlobag, Crveni križ Gospić, te Služba civilne zaštite Gospić.

Galerija slika - kliknite na sliku za povećanje

Osnovna škola Karlobag0
Osnovna škola Karlobag1
Osnovna škola Karlobag2
Osnovna škola Karlobag3
Osnovna škola Karlobag4
Osnovna škola Karlobag5
Osnovna škola Karlobag6
Osnovna škola Karlobag7
Osnovna škola Karlobag8
Osnovna škola Karlobag9
Osnovna škola Karlobag10
Osnovna škola Karlobag11
Osnovna škola Karlobag12
Osnovna škola Karlobag13
Osnovna škola Karlobag14
Osnovna škola Karlobag15
Osnovna škola Karlobag16
Osnovna škola Karlobag17
  Novosti - Sve