Popis drugih obrazovnih materijala (radnih bilježnica) za školsku godinu 2022./2023.

U privitku se nalazi popis drugih obrazovnih materijala (radnih bilježnica) za školsku godinu 2022./2023. Roditelji kupuju druge obrazovne materijale (radne bilježnice). Potrebno je sačuvati račun i odnijeti ga u Općinu Karlobag, pošto isti sufinanciraju trošak radnih bilježnica u iznosu od 50%.

Udžbenici za školsku godinu 2022./2023.

U privitku se nalazi popis udžbenika za školsku godinu 2022./2023. Roditelji ne kupuju udžbenike, već ih kupuje škola osiguranim sredstvima.

Popis drugih obrazovnih materijala (radne bilježnice i sl.) za školsku godinu 2021./2022.

U privitku se nalaze popisi odabranih drugih obrazovnih materijala (radne bilježnice i sl.)  Osnovne škole Karlobag za 2021./2022. školsku godinu.  navedene druge obrazovne materijale kupuju roditelji, a 50% troška istih snosi općina Karlobag. Nakon što roditelji dobiju račun za iste, trebaju ga odnijeti u općinu Karlobag koja će im isplatiti 50% iznosa za druge obrazovne materijale.  Roditelji ne kupuju udžbenike, već troškove snosi Ministarstvo znanosti i obrazovanja, a isti će biti dostavljeni u Osnovnu školu Karlobag. Ravnateljica Ana-Maria Devčić

Popis komercijalnih drugih obrazovnih materijala - radne bilježnice

U privitku se nalazi popis odabranih komercijalnih drugih obrazovnih materijala (radne bilježnice)  Osnovne škole Karlobag za 2020./2021. školsku godinu. Navedene druge komercijalne obrazovne materijale kupuju roditelji, a 50 % troška istih snosi općina Karlobag. Nakon što roditelji dobiju račun za iste, trebaju ga odnijeti u općinu Karlobag koja će im isplatiti 50 % iznosa za druge komercijalne obrazovne materijale.

Popis udžbenika za školsku godinu 2020./2021.

U privitku se nalazi popis odabranih udžbenika OŠ Karlobag za 2020./2021. školsku godinu.

Odluka o izboru udžbenika za školsku godinu 2019./2020.

U privitku ovog dokumenta nalaze se obrazovni materijali koje su roditelji dužni kupiti za početak nove školske godine 2019./2020. (radne bilježnice). Mole se roditelji da sačuvaju račune od kupljenih materijala te iste dostave u Općinu Karlobag, s obzirom da će  i ove godine Općina Karlobag sufinincirati  kupnju u vrijednosti 50% navedenih troškova. Troškove svih udžbenika za ovu školsku godinu snosi Ministarstvo znanosti i obrazovanja. Odobreni udžbenici za OŠ Karlobag za 1., 5.  i 7. razred (kemija, biologija i fizika) nalaze se u prilogu ovog dokumenta.