Svjetski Dan jabuka obilježava se 20. listopada, ali zbog terenske nastave na navedeni datum, mi smo ga malo pomakli. 23. listopada 2023.g. učenici razredne nastave sa svojim učiteljicama Višnjom i Ivankom obilježili su Dan jabuka.

Učili, degustirali, mirisali plod zdravlja. Pjevali pjesmice o jabukama, slušali priče, igrali se s jabukama, crtali kraljicu voća i što je najvažnije naučili važnost zdrave, vitaminske prehrane u rastu i razvoju.

Posebnosti obilježavanja Dana pridonijeli su slatki i ukusni kolači, kompoti, pite, savijače, sokovi i druge razne slastice koje su kao i uvijek u interakciji s učiteljicama pripremile vrijedne mame i bake.

Galerija slika - kliknite na sliku za povećanje

Osnovna škola Karlobag1
Osnovna škola Karlobag2
Osnovna škola Karlobag3
Osnovna škola Karlobag4
Osnovna škola Karlobag5
Osnovna škola Karlobag6
Osnovna škola Karlobag7
  Novosti - Sve