Priredba povodom Dana škole, općine i župe

 

Dana 3. studenoga 2023. godine u našoj je školi održana priredba povodom Dana škole, općine i župe. Učenici su se predstavili s brojnim recitacijama, igrokazima, pjesmama i plesom koje su marljivo uvježbali sa svojim učiteljicama.

Priredbu su, svojim dolaskom, uveličali brojni roditelji, mještani te djelatnici Općine Karlobag s načelnikom gospodinom Borisom Smojverom koji se nazočnima obratio s par riječi. Dan škole prigoda je da se istaknu sve lijepe stvari koje su pratile učenike kao i njihovi uspjesi u tekućoj nastavnoj godini.

Zabave i smijeha nije nedostajalo, a kako je sve izgledalo, možete pogledati u priloženim fotografijama.

Galerija slika - kliknite na sliku za povećanje

Osnovna škola Karlobag0
Osnovna škola Karlobag1
Osnovna škola Karlobag2
Osnovna škola Karlobag4
Osnovna škola Karlobag5
Osnovna škola Karlobag6
Osnovna škola Karlobag7
Osnovna škola Karlobag8
Osnovna škola Karlobag9
Osnovna škola Karlobag10
Osnovna škola Karlobag11
Osnovna škola Karlobag12
Osnovna škola Karlobag13
Osnovna škola Karlobag14
Osnovna škola Karlobag15
Osnovna škola Karlobag16
Osnovna škola Karlobag17
Osnovna škola Karlobag18
Osnovna škola Karlobag19
Osnovna škola Karlobag20
Osnovna škola Karlobag21
Osnovna škola Karlobag22
  Novosti - Sve