Prije punih osam godine naša škola bila je uključena u međunarodni projekt pod nazivom "Zola-World" koji je pokrenuo madridski profesor fizike Juan Manuel Bailon.

U sklopu navedenog projekta biciklom je obišao svijet i upoznao dvadeset škola u Europi, Aziji, Americi i Australiji. Na tom putu stigao je i i OŠ Karlobag gdje su ga učenici i učitelji dočekali s radoznalošću i veseljem. Projekt je sadržavao dvije faze: u prvoj fazi učenici naše škole su snimili video u kojem su predstavili domovinu, svoje mjesto i školu, a u drugoj fazi su se povezali sa svojim vršnjacima u Madridu putem skypea. U direktnom razgovoru sa vršnjacima iz Španjolske upoznali su školski sustav Španjolske, razugovaralo se o običajima i zanimljivostima Hrvatske i Španjolske i  igrao kviz. Kako je to bilo, pogledajte na poveznici:   

https://www.youtube.com/watch?v=fw8MaF74I70

Galerija slika - kliknite na sliku za povećanje

Osnovna škola Karlobag1
  Novosti - Sve