Poštovani,

 

Ovim putem Vas obavještavamo da su objavljeni Natječaji za sudjelovanje u programima u okviru Projekta "Jadranski RZC STEM" za osnovne škole s područja Ličko-senjske županije za školsku godinu 2023./2024. 

 

-NATJEČAJ za financiranje programa Centar izvrsnosti multimedije i jezika (Program CIMAJ namijenjen je visokomotiviranim i potencijalno darovitim učenicima koji imaju interes za jezično izražavanje, pisanje, novinarstvo, fotografiju, film, web dizajn i montažu.)

-NATJEČAJ za financiranje programa RAST (Program RAST je namijenjen učenicima koji pokazuju interes za biologiju, kemiju, fiziku, ali i ekologiju, zaštitu okoliša, klimatske promjene, održivi razvoj, uz malo poduzetničkog duha, informatičke pismenosti, želje za znanstveno-istraživačkim radom, kreativnosti i inovativnosti.)

-NATJEČAJ za financiranje programa RoboStart (Program RoboStart namijenjen je visokomotiviranim i potencijalno darovitim učenicima koji imaju interes za robotiku i nove tehnologije.)

-NATJEČAJ za financiranje programa Nastavnik za nastavnika (Program NzN se mogu prijaviti svi zainteresirani i motivirani odgojno-obrazovni djelatnici spremni za prenošenje znanja/iskustva drugim odgojno-obrazovnim djelatnicima.)

 

Rok za dostavu prijedloga projekta po ovom pozivu je 6. listopada 2023. godine nakon čega će poveznice biti zatvorene.

  Novosti - Sve