U okviru projekta Naša mala knjižnica, u kojem su sudjelovali učenici 1.-4. razreda, osmislili smo i uredili čitateljski kutak koji svaki tjedan postaje sve ljepši jer učenici uvijek imaju još neku novu ideju za uređenje. Čitali smo knjige koje smo dobili, crtali i zabavljali se. Projekt je usmjeren na promicanje čitanja među djecom. Knjige koje donosi potiču na čitanje uz promišljanje te stvaraju aktivne čitače.  Također smo izradili čitateljski vlakić od naslova koji su pročitani ove školske godine. Do kraja godine vlakić će dobiti još vagona s pročitanim djelima. U prilogu pogledajte naše fotografije.

Galerija slika - kliknite na sliku za povećanje

Osnovna škola Karlobag1
Osnovna škola Karlobag2
Osnovna škola Karlobag3
Osnovna škola Karlobag4
Osnovna škola Karlobag5
Osnovna škola Karlobag6
Osnovna škola Karlobag7
Osnovna škola Karlobag8
Osnovna škola Karlobag9
Osnovna škola Karlobag10
Osnovna škola Karlobag11
Osnovna škola Karlobag12
  Novosti - Sve