Dani medijske pismenosti 2. - 8. svibnja 2022.

 

U našoj školi stručne suradnice su učenicima održale predavanja i provele su se radionice kojima je cilj bio istaknuti važnost medijskog odgoja i medijske pismenosti te učenicima objasniti funkcioniranje i svrhu medija. Iznimno je važno da djeca osvijeste brojne prednosti koje im pruža medijski prostor, ali i rizike i opasnosti s kojima se mogu susresti. Učenicima su održane teme: "Ovisnost o internetu", "Dezinfornacije - kako ih prepoznati", "Influenceri= uzori?". Obrazovni materijali preuzeti su sa stranice: medijskapismenost.hr

Galerija slika - kliknite na sliku za povećanje

Osnovna škola Karlobag2
Osnovna škola Karlobag3
Osnovna škola Karlobag4
Osnovna škola Karlobag5
Osnovna škola Karlobag6
Osnovna škola Karlobag7
Osnovna škola Karlobag1-2
  Novosti - Sve